{دعم مؤتمر المعارضة الإيرانية دعم للشعب السوري ولشعوب المنطقة}

 

گرهمایی سالانه مقاومت ایران حمایت از مردم سوریه ومنطقه

فردا، در 30 ژوئن 2018 سالن فیلپنت در پاریس گردهمایی بزرگ از یک جمعیت عظیم مقاومت ایران را شاهد خواهد بود .

مقاومت که نیروی اصلی اپوزیسیون ایران در عرصه مبارزه علیه رژیم آخوندی محسوب میشود .

گردهمایی سالانه بزرگ مقاومت ایران در پاریس در شرایطی که در آن قیام مردم ایران مجددا به اوج خود رسیده است در واقع ، صدای قیام مردم ایران را بیان می کند.

صدای کارگران ایرانی که برای ماه ها حقوق معوقه خودشان را دریافت نکرده است ، صداى کامیون داران كه جنبش کشور را در آخرین اعتصاب خود فلج کرده اند . صداى شهروندان شجاع شهر کارزون كه در مقابل نیروهای سرکوبگرانه ايستاده اند . صدای روشنفکران، دانشجویان، دانشگاهیان، وکلا و حقوقدانان، و صدای زندانیان و آزادي خواهان که تا اكنون در زندان های ملاها هستند.

صداى همه لايه ها وطبقات رنج ديده وسركوب شده در جامعه ايرانى ، صداى بازارى ها وكسبه طهران در اعتراض به بالا رفتن نرخ دولار اقدام کرده اند . ( به ۹ هزار تومان برای هر دولار در بازار غیر رسمی ) .

مردم ايران بشدت با اين دخالتها مخالفند چون بخوبي مي دانند كه اين دخالتها عامل حيات رژيم و عامل بدبختي وفقر مردم و ضد فرهنگ مردم ايران كه هميشه خواهان همزيستي مسالمت آميز با همسايگان خود بوده ومي باشد .بهمين دليل هم مي بينيم كه در قيامهاي مردم ايران شعار سوريه را رها كن فكري به حال ما كن بعنوان شعار اصلي دائما از سوي مردم مطرح ميشود كه نشانه آشكاري از مخالفت مردم ايران با جنگ افروزي اين رژيم در خاورميانه مي باشد.

با توجه به قیام سراسی مردم ایران وتلاش مقاومت ایران به برگزاری گرهمائی خود در پاریس‌میتوان به آسانی نتیجه گرفت که حمایت گرهمایی ایرانیان در پاریس یک حمایت از همه مردم رنج دیده منطقه وبخصوص مردم سوریه است .

صدها تن از برجسته ترين پارلمانترها و شخصيتها ومقامات سياسي از سراسر جهان در اين گردهمائي شركت كرده واز قيام مردم ايران براي سرنگوني رژيم حمايت ميكنند .

اینها شخصيت های سیاسی واقعی هستند که صدای مردم ستمدیده خود را ، که از هفت سال پیش تحت فشار و استبداد ملاها در منطقه رنج ديده اند نمایندگی میکنند .

شخصیت های سیاسی مبارز از اپوزیسیون سوریه که در نبرد های شرافت در داخل سوریه زخمی وشرکت کردند و بهای سنگین برای ازادی وطنشان داده اند .

از جمله اين شخصيت هاي سیاسی برجسته فرمانده کل جنبش ازادی وطن (سرهنگ فاتح حسون ) در ارتش ازادی وطن است که به دعوت برادران مجاهدین برای حضور به گرهمائی مقاومت ایران در پاریس استقبال وپاسخ مثبت داد .

استقبال این دعوت از طرف سرهنگ حسون به دو حقيقت را اشاره ميكند .

اولا : نشانه برادرى وهبستگی میان مردم ایران وسوریه است .

ثانیا : به مردم ایران را نشان دهد که ما مردم سورية وايران در يك سنگر هستیم ویک هدف وسرنوشت مشترک داریم که در سرنگونی رژیم ملاها را علت هر بيمارى در منطقة متجلی میشود ‌ .

مردم ایران وهمچنین مردم منطقه خواهان ازادی صلح وثبات وهمزیستی صلح آمیز هستند واین امر فقط وفقط در به زیر کشیدن استبداد دینی در ایران محقق میشود‌.

بیش از ۵۰ رهبر مذهبی بلندپایه انگلستان؛ از جمله ۴ اسقف اعظم و ۱۴ لرد اسقف، طي بيانيه اي كه هزاران کلیسا را در سراسر بریتانیا تحت پوشش قرار می‌دهد؛ از همایش بزرگ مقاومت ايران در ۳۰ ژوئن حمايت و همبستگی خود با خواست مردم ایران برای تغییر و استقرار آزادی اعلام نموده اند.

۱۴۰پارلمانتر بلژیكي؛ همبستگی خود را با گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس اعلام نموده و حمایت خود را از خواست مردم ایران برای تغییر دموکراتیک ابراز داشته اند.

اکثریت سنای ایتالیا از جمله ۱۱عضو هیأت‌رئیسه سنا طی بیانیه‌یی از گردهمایی عظیم ایرانیان در پاریس در ۳۰ ژوئن حمایت نموده و خاطرنشان نموده كه اوضاع در ایران تغییر کرده است. مردم برای تغییر رژیم و استقرار آزادی در ایران و صلح و امنیت در منطقه بپا خاسته‌اند.

در چنين شرايطي برگزاري گردهمائي بزرگ ايرانيان در پاريس در30 ژوئن يك چتر حمايت سياسي وبين المللي از قيام مردم ايران و خواست آنان براي سرنگوني رژيم آخوندي است . به يمن وجود ورهبري آلترناتيو دمكراتيك شوراي ملي مقاومت وسازمان مجاهدين خلق ايران ، علاوه بر هزاران هزار ايراني ، صدها تن از برجسته ترين پارلمانترها و شخصيتها ومقامات سياسي از سراسر جهان در اين گردهمائي شركت كرده واز قيام مردم ايران براي سرنگوني رژيم حمايت ميكنند .

سرنگوني رژیم ملايان حاكم بر ايران فرارسيده و همانطور كه خانم مريم رجوي در گردهمآيي سال گذشته گفتند؛ آفتاب تغيير بر ايران تابيده است. لقد أشرقت الشمس على ايران…

اترك تعليقاً

scroll to top